РУС LAT
ENG
Info Par kompāniju Tehnoloģijas Krāsošanas pakalpojumi Pulverkrāsošanas iekārtas Pulverkrāsas
 
Automašīnu disku pulverkrāsošana

Automašīnu vieglmetāla un tērauda disku pulverkrāsošanaDisku pulverkrāsošanas pakalpojumu cena – sākot no 90.00 eiro.

Cenā iekļauts:
- Skrošu strūklas apstrāde
- Izstrādājumu pārklāšana ar pulvera pamatkrāsu
- Elektrostatiskā pulverkrāsošana izvēlētajā krāsā
- Pārklāšana ar pulverveida lakas pārklājumu

Mēs gaidām jūs!
Rīgā, Lēdurgas 3, (Mangaļos)
Mob.tālr: +371 2 63 63 113,
e-mail: info@bcw.lv


Zvaniet!

Ir pieejami daudz un dažādi riteņu disku veidi: presēti, vieglmetāla, tērauda, kalti. Jau ražošanas procesā tiek veikta automašīnu riteņu disku krāsošana, lai nodrošinātu drošu to aizsardzību pret apkārtējās vides negatīvo ietekmi. Tomēr šajā gadījumā krāsojums kalpo ne tikai kā aizsargājošs materiāls, bet arī dekorē riteņa ārējo izskatu kopumā.

Bet ja tie ir stipri nodiluši? Kā atgriezt tiem bijušo skaistumu? Vai tos ir iespējams nokrāsot?

Lai kā arī necenstos automašīnu cienītājs, automašīnu disku atjaunošanas procesā kvalitātes ziņā viņš vienmēr atpaliks no specializētajiem uzņēmumiem, kuru mērķis ir risināt šāda veida problēmas. No 2004.gada visi automašīnu ražotāji ir pārgājuši uz savu automašīnu disku pulverkrāsošanu.

Mūsu uzņēmums specializējas dažādu izgatavošanas tehnoloģiju, kvalitātes un vērtības automašīnu disku krāsošanā. Tikai dažu dienu laikā mūsu speciālisti veiks disku krāsošanu, lai atjaunoti to sākotnējo izskatu vai mainītu to atbilstoši automašīnas īpašnieka vēlmēm.

Sakarā ar to, ka ražotāji vieglmetāla disku krāsošanai pārsvarā izmanto pulvera pārklājumu, kļūst skaidrs, ka, pateicoties mūsu pakalpojumiem, jums būs iespēja atjaunot praktiski diska sākotnējo rūpnīcas pārklājumu. Izmantojot šāda veida darbus, no krāsas tie veidots aizsargslānis, kas nodrošina paaugstinātu izturību pret apkārtējās vides negatīvo iedarbību. Turklāt uzņēmums Baltic Color World darbus veic ar profesionālu aprīkojumu (uzņēmuma TAISS itāļu līnija), izmantojot kvalitatīvas krāsas (CONSUS – POLAND) un ievērojot visus tehnoloģijas standartus, kas arī nodrošina augstu kvalitāti.

Disku pulverkrāsošana šodien – viens no klientu visvairāk pieprasītākajiem pakalpojumiem. Tas ir ne tikai skaisti un moderni, bet arī ļoti ērti. Automašīnu disku krāsošana aizņem pavisam nedaudz laikā. Izgatavošanas termiņš ir no 3 līdz 6 darba dienām.


Tomēr šajā darba procesā iegūtais rezultāts priecēs jūs daudzus gadus.

Ar ko atšķiras disku pulverkrāsošana no tradicionālajām krāsošanas metodēm? Pulverveida krāsa ir videi draudzīga, bet pārklājums ir daudz izturīgāks un kalpo ilgāk.

Pirms pulverkrāsošanas ir nepieciešama pilnīga riteņu disku attīrīšana no vecās krāsas paliekām. Ja vieglmetāla riteņu disks sastāv no vairākām daļām, ir nepieciešama to demontāža.

Diska pārklāšana ar pulverveida polimēru tiek veikta vairākos posmos, kas saistīti ar diska virsmas apstrādi.

1. Skrošu strūklas apstrāde, kas attīra disku no vecās krāsas un netīrumiem. Diska virsmai ir jābūt labi notīrītai un uz tās nedrīkst būt nekādi netīrumi vai kādas citas daļiņas.

Kāpēc mēs neizmantojam smiltis diska attīrīšanai? Diska apstrādes laikā tās saplīst pret virsmu un paliek uz metāla, bet, uzkarstot līdz 200 grādiem, kūst un veido krāsas virsmas mikroporas (caurumus), pa kurām turpmākajā izmantošanas procesā iekļūst mitrums un netīrumi un sākas metāla virsmas korozija.

2. Attaukošanu un diska virsmas žāvēšanu mēs veicam, izmantojot specializētu ķīmiskās attaukošanas līniju (fosfatizācijas process), tas nepieciešams, lai no virsmas likvidētu putekļus un netīrumus, kas varētu uzkrāties pēc skrošu strūklas apstrādes, šis sastāvs uz metāla veido aizsargājošu fosfātu plēvi, kas vēlāk nodrošina lielisku adhēziju (metāla un krāsas saķeri) un papildus aizsardzību pret koroziju. Acīmredzot mēs esam vienīgais uzņēmums Latvijā, kas veic pilnu tehnoloģisko sagatavošanu disku krāsošanas procesā.

Pēc tam tiek sākta tieši disku pulverkrāsošana, kas paredz trīs krāsas slāņu uzklāšanu.

Pirmais slānis – tā ir pulverveida pamatkrāsa, ar kuras palīdzību tiek izlīdzināta diska virsma, kā arī uzlabota krāsas pamata kārtas „saķere” ar diska virsmu.

Otrais slānis – tā ir tieši pulverkrāsa. Pārklājuma krāsu izvēlas pasūtītājs.

Trešais slānis – lakošana, laka ne tikai rada aizsargājošu slāni, kas aizsargā krāsu no skrāpējumiem un citiem mehāniskiem bojājumiem, bet arī nodrošina iespēju izveidot dažādus efektus. Piemēram, matēts vai glancēts krāsotās virsmas spīdums. Laka, kuru mēs izmantojam šajā procesā, ir īpaši strukturāli izturīga.

Mūsu izmantotās pulverkrāsošanas tehnoloģijas priekšrocība salīdzinājumā ar tradicionālo krāsošanu tiek panākta, pateicoties polimēru pārklājuma uzlabotajai saķerei ar metālu, kā arī uzklātā pārklājuma viendabīgumam. Tāpat ne mazāk svarīgs ir īsais sacietēšanas laiks un uzlabotā pulverkrāsojuma izturība pret ārējās vides apstākļiem.

Disku pulverkrāsošanas pakalpojumu cena – no 90.00 eiro.

Suportu, auto aizsargstieņu un citu dekoratīvo metāla detaļu krāsošana.
    
  Krāsošanas pakalpojumi
  Info
Disku pulverkrāsošana
  RAL
Info | Par kompāniju | Tehnoloģijas | Krāsošanas pakalpojumi | Pulverkrāsošanas iekārtas | Pulverkrāsas

Top.LV